ROSİDAL K

ROSİDAL K: Lenfödem tedavisinde uygulanan bandajlar short - stretch (kısa çekişli) bandajlardır ve uzuv üzerine sarılması eğitim gerektiren özel bir teknikle yapılmaktadır.
4cm,6cm,8cm,10cm,12cm ve 20cm Kalça Bandajı olmak üzere farklı genişliktedir.

 
 

 

TUBULAR BANDAJ

TUBULAR BANDAJ: Diğer materyallerin ciltle direk temasını engelleyerek ciltte oluşabilecek reaksiyonların önüne geçmek amacı ile uzuva giyilen çoraptır.
Kol ve Bacak olmak üzere 2 ebattadır.

 
 

 

MOLLELAST (Parmak Bandajı)

MOLLELAST (Parmak Bandajı): Parmaklarda oluşan ödemi kontrol altına alabilmek için parmaklara sarılan özel parmak bandajıdır. 4cm ve 6 cm 2 ebatı vardır.

 
 

 

CELLONA (Pamuk)

CELLONA (Pamuk): Materyallerin cilt üzerine doğru basınç ile uygulanmasını sağlamak amacı ile bandaj altına uygulanan materyaldir. 6 cm ve 10 cm olmak üzere 2 boyutu vardır.

 
 

 

ROSİDAL SOFT (Soft Sünger)

ROSİDAL SOFT (Soft Sünger): Materyallerin cilt üzerine doğru basınç ile uygulanmasını sağlamak amacı ile bandaj altına uygulanan yumuşak süngerdir.

 
 

 

KOMPREX KİDNEY (Böbrek)

KOMPREX KİDNEY (Böbrek): Uzuv boşluklarını ve mallelol kemiklerini desteklemek için kullanılan özel yapım destek malzemesidir.

 
 

 

KOMPREX BİNDE (Rulo Ped)

KOMPREX BİNDE (Rulo Ped): Uzuv boşluklarını desteklemek ve fibrotik dokuları yumuşatmak için kullanılan özel yapım destek malzemesidir.